uno-sedy-akcia

Dvere a parkety

Kvalita, ktorá vydrží

Sú výnimočné, chránia vás, poskytujú súkromie a zároveň skrášľujú dom. Také sú dvere, ktoré vám prináša naša firma Mareti, dlhoročný hráč na trhu v Bratislave. Ponúkajú nielen estetickú hodnotu, ale aj vysokú úžitkovosť.

Kontaktujte nás

Interiérové

Dvere

Interiérové dvere od firmy Mareti sú zárukou spokojnosti. Hľadáte spoľahlivé, kvalitné interiérové dvere s dizajnom šitým na mieru?
Pri výbere je treba brať do úvahy viacero faktorov, ktoré by mali ovplyvniť naše záverečné rozhodnutie.

Pomôžeme Vám zodpovedať základné otázky, dôležité pri výbere interiérových dverí. Obráťte sa na odborníkov z Mareti. 

Ako si vybrať správne interiérové dvere
Drevené podlahy Laminátové Parkety parquet-img

Laminátové

Parkety

Milujete prechádzky lesom, kde cítite rosu, mäkký mach pod nohami prekrývajúci sa so zvukom pukajúcich vetvičiek? Chcete mať doma kúsok lesa? Drevené parkety sú potom pre vás to pravé.

Parkety sa používajú už veľmi dlho, pravdepodobne si ich väčšina z vás pamätá ešte zo školských lavíc. Ich existencia sa spája s pojmami ako dlhá životnosť a kvalita. Parkety sú robené z dreva, žiadna drevotrieska alebo iné náhrady.

Častou dilemou je to, ako zvoliť správne drevo. Nie je to síce jednoduché, ale určite si nájde každý svoj vzor. Najkrajšia na drevených parketách je nedokonalosť, ktorá ich robí jedinečnými.

Ponuka podláh

To najlepšie

pre Vás

U nás si môžete zakúpiť interiérové dvere a parkety na splátky. Vďaka spoločnosti Cetelem si už nemusíte vybavovať spotrebný úver. Jednoducho si vyberiete  a za 30 minút je všetko vybavené.

company-icon

Certifikovaný predaj a montáž

Naši predajcovia absolvujú pravidelné školenia, aby Vám vedeli na 100% pomôcť a poradiť. 

company-icon

Záruka 5 rokov

Ponúkame len kvalitné produkty a preto sme Vám schopní v spolupráci s výrobcami ponúknuť nadštandardnú záruku na niektoré produkty.

company-icon

Široký sortiment

Ponúkame interiérové dvere  značiek Porta Door, Intenso Door, Perfect Door a Erkado a parkety značiek Kaindl, Weninger, Rooms, Egger.

company-icon

Osobný prístup

V našej predajni nájdete odborníkov, ktorí sú pripravení Vám pomôcť a poradiť. Obráťte sa na nás.

Napíšte nám Zavolajte nám