Plávajúca podlaha a interiérové dvere v Bratislave

 
Plávajúca podlaha je nestarnúcim trendom v domácnostiach

Plávajúce podlahy sú hitom už pár desiatok rokov. Prináša vám ich aj firma Mareti, ktorá na trhu funguje od roku 1996. Čo však plávajúca podlaha je a prečo sa tak volá?

Čo znamená mať doma plávajúcu podlahu

Plávajúca podlaha je založená na špecifickom štýle montáže. Materiál, ktorý je použitý pri pokládke je väčšinou laminát, ojedinele môžu byť aj parkety. Poďme si to teda rozobrať. Špecifikom podláh je metóda montáže, kde nie je materiál pevne pripevnený k podkladu.

Medzi ním a pokládkou je vrstva pružného materiálu, vďaka ktorému podlaha „pláva“. Môže dochádzať ku rozťahovaniu a sťahovaniu parkiet či laminátu, preto sa nechávajú tzv. dilatačné škáry medzi jednotlivými doskami aj popri okrajoch. Tieto škáry sa neskôr zakrývajú lištami a podložka si sama koriguje kolísanie teplôt, vlhkosti a ďalšie zmeny, ktoré na ňu vplývajú.

A z akého materiálu sa teda plávajúca podlaha robí? Výber je veľký, no na Slovensku sa najčastejšie používa laminát, z ktorého širokej ponuky si môžete vybrať aj u nás.

Medzi 200 dekormi si určite nájdete ten pravý, avšak tabu nie sú pri montáži ani drevené parkety, vinylová podlaha, korková a mnohé ďalšie.

Spokojní zákazníci sú naša priorita

Na výber máme z viac ako 200 podláh značky Kaindl, ktorá zaručuje kvalitu a dlhú životnosť. Jej mottom je: „Kaindl je viac ako obyčajná podlaha, Kaindl je spojený s prírodou.“ To značí ekologickosť produktov a zodpovedné zaobchádzanie so zdrojmi.

Pre svojich zákazníkov zabezpečujeme odborné poradenstvo pri výbere vhodnej plávajúcej podlahy, odborníkov na jednotlivé typy montáží a zabezpečenie dodávky tovaru priamo zákazníkovi.

To, že svoju prácu robíme na 100% nám potvrdzujú aj referencie, ktoré možno vyjadriť prostredníctvom komentárov priamo na webovej stránke obchodu.

„Maximálna spokojnosť, rýchlo a kvalitne, bol som príjemne prekvapený ich prístupom a profesionalitou. Odporúčam.“

Toto je iba jedna z recenzií od spokojného klienta, preto neváhajte a navštívte našu stránku s ponukou širokého sortimentu, poraďte sa s našimi odborníkmi online alebo telefonicky a vyberte si produkt na mieru.
 

Kontakty