Parkety

Bratislava

Všetky Parkety Máme Skladom, Okamžite K Odberu!

Parkety KAINDL

Parkety - investícia do budúcnosti

Milujete prechádzky lesom, kde cítite rosu, mäkký mach pod nohami prekrývajúci sa so zvukom pukajúcich vetvičiek? Chcete mať doma kúsok lesa? Drevené parkety sú potom pre vás to pravé.

Podlaha, ktorá vydrží viac

Parkety sa používajú už veľmi dlho, pravdepodobne si ich väčšina z vás pamätá ešte zo školských lavíc. Ich existencia sa spája s pojmami ako dlhá životnosť a kvalita. Parkety sú robené z dreva, žiadna drevotrieska alebo iné náhrady.
 

landing-doors-1 landing-doors-2 doors-img
Mimoriadna akcia na dvere VERTE!

Model G4 v bielej farbe a C0+C5 v dekóre agát strieborný aj so zárubňou za 149,00 € s DPH. Dostupné ihneď. Ponuka platí do vypredania zásob.

<
porta-1 special-img

Častou dilemou je to, ako zvoliť správne drevo. Nie je to síce jednoduché, ale určite si nájde každý svoj vzor. Najkrajšia na drevených parketách je nedokonalosť, ktorá ich robí jedinečnými. Výrazným znakom sú aj ich atypické dizajny, ktoré môžu pripomínať napríklad podlahu v zámku, rovnako však nájdeme aj klasickú rybiu kosť a mnoho ďalších.

Prejavom, nie vždy šťastným, je blednutie parkiet, keďže drevo sa prirodzene časom mení. Neodporúčame novo položenú podlahu zakrývať akýmikoľvek predmetmi, aby nevznikol rozdiel vo farebnosti medzi zakrytými a nezakrytými časťami. Po dlhšej dobe, v rozmedzí 6-12 mesiacov svoj proces zmeny výrazne spomalí.

Nie je to však len o vzhľade, kvalite a životnosti, ale aj o sile, ktorú nachádzame v prírode a je nám sprostredkovaná až do domácností. O to sa stará rakúsky výrobca parkiet Kaindl, ktorá spolupracuje s našou firmou Mareti.

Spojený s prírodou

Kaindl je firma, ktorá už viac ako 100 rokov sprostredkúva do vašich domovov len to najkvalitnejšie drevo v podobne podláh. Firma zo Salzburgu je inovatívna a dynamická, prináša na svet stále nové a nové nápady. Z pohľadu ekológie výrub lesov zapríčiňuje mnohé globálne zmeny.

Avšak Kaindl je spoločensky a ekologicky zodpovedný a preto vyrába podlahy jedine z driev, ktoré pochádzajú z nevyhnutých prác alebo využiteľných ostatkov z drevárskeho priemyslu. Firma Mareti ponúka širokú škálu parkiet Kaindl a ich kompletný servis v podobe pokládky, rekonštrukcie, úpravy a prípravy podkladov na parketárske práce.

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte a navštívte našu stránku s ponukou širokého sortimentu, poraďte sa s našimi odborníkmi online alebo telefonicky a vyberte si produkt na mieru.

Laminátové Podlahy