Laminátová podlaha, parkety a dvere z Bratislavy - naše referencie

 
 
Laminátová podlaha - riešenie do každej domácnosti

Vybrať si podlahu chce veľa chodenia po obchodných domoch, zisťovať jej silné a slabé stránky, snažiť sa o výber tej najlepšej a najvhodnejšej do bytu, či domu. Mareti vie, že najdôležitejšie je spoznať jej vlastnosti a preto vám prinášame v článku všetko, čo by ste o laminátovej podlahe mali vedieť.

Výhody a nevýhody laminátových podláh

Laminátová podlaha sa teší v domácnostiach veľkej obľube a má na to hneď niekoľko dôvodov. Medzi jej najvýraznejšie vlastnosti patrí hygienickosť, ľahká údržba aj robustnosť. Má niekoľkovrstvovú štruktúru, zloženú z povrchovej, dekórovej vrstvy, nosnej dosky a spodnej strany. Upratať tento typ podlahy je veľmi jednoduchý, preto by sme ho odporučili každému, kto má radšej voľný čas ako namáhavé upratovanie.

Ako každý povrch aj tento má samozrejme svoje pre aj proti. Nepotešíme milovníkov chodenia na boso, keďže laminátová podlaha dokáže chladiť chodidlá - nezohrieva sa na telesnú teplotu človeka. To však môže jednoducho vyriešiť podlahové kúrenie.

Jej montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Nevyžaduje si pritom ani špeciálne podložie, dá sa položiť na povrchy, ktoré ste mali v domácnosti pred tým. Je preto vhodná na renovácie a pokládku aj v starších domoch. Medzi možné nevýhody patrí nízka vodeodolnosť a preto treba dávať pozor, aby nezostala na podlahe dlho voda.

V žiadnom prípade ju neodporúčame dávať do kúpeľní, či iných priestorov, kde je vysoká vlhkosť.

Široký sortiment pre spokojnosť zákazníka

Ponuka obsahuje rozsiahlu škálu laminátových podláh rôznych farieb od čiernej, cez hnedú, krémovú až bielu a mnoho ďalších. Na výber máte aj rôzne typy dreva, napríklad: dub, buk, borovica, biely orech a iné. Vybrali sme pre vás z ponuky 3 typy podláh a to: K4898 - Dub Nordic Shore pre jeho špeciálny doplnok Aquastop , ktorý zaručuje zvýšenú odolnosť voči vode. 38475 - Bridlica Mustang je zasa vhodná pre podlahové kúrenia a jednoduchú montáž pomocou systému Click. K5272 - Borovica Multistrip Barn je posledný vybraný model pre jej štýlové zafarbenie, no nie je iba o peknom vzhľade, zvládne stredný až veľký stupeň namáhania.

Pre viac produktov neváhajte a navštívte našu stránku, poraďte sa s našimi odborníkmi online alebo telefonicky a vyberte si produkt na mieru.

Stovky zákazníkov si u nás zakúpili laminátové podlahy, parkety či dvere. Prečítajte si referencie alebo nám zanechajte odkaz.

Laminátová podlaha môže byť taktiež namontovaná priamo našimi zamestnancami, stačí nás kontaktovať.