Akčné komplety interiérových dverí vo všetkých odtieňoch

Komplety interiérových dverí

Akčné komplety interiérových dverí vo všetkých odtieňoch môžete mať už dnes aj vy

Otvárame dvere do krajiny fantázie, otvárame dvere novým príležitostiam, no tie najdôležitejšie dvere sú tie, ktorými otvárame domov. Hľadáte aj vy tie pravé dvere pre váš dom? Nechajte sa inšpirovať.

Hlboké tóny upokojujúcej tmavej

Tmavá, či čierna sa často spája s pocitmi smútku, či inými nie práve príjemnými emóciami. Avšak pripomeňme si, že nie všetko, čo je tmavé, či čierne nie je dobré. Lahodná chuť tmavej kávy, príjemné osvieženie čiernym pivom, či tmavá nočná obloha plná hviezd. Také sú aj naše dvere, do ktorých sme vložili celé súhvezdie a nazvali ich Orion. Tieto jedinečné dvere si môžete zakúpiť ako komplet so zárubňou aj kľučkou za výhodnú cenu.

Čisté línie bielej

Biela farba v nás navodzuje pocit slobody, vzdušnosti a jednoduchej rafinovanosti. Často sa spája s tzv. provensálskym štýlom, ktorý oplýva harmonickým usporiadaním nábytku bielej farby doplneným o jemné tóny ružovej, fialovej, modrej a iných bledých farieb. V našej ponuke dverí nájdete široký výber bielych dverí ako napríklad Frézia, Mila, Margo a mnohé ďalšie.

Hnedá- nestarnúci hit

Hnedá farba je jednou z najčastejšie používaných farieb pri zariaďovaní priestoru a inak to nie je ani pri výbere dverí. Často krát sú tieto dvere doplnené o realistickú imitáciu dreva, ktorá im dodáva prirodzený vzhľad. Preto aj v našej ponuke nájdete dvere v rôznych odtieňoch hnedej, ako napríklad Evia, Uno, Lago, Roco a iné.

Kompletné sety za akčné ceny

To, čo všetky vyššie spomínané dvere spája je vynikajúci pomer ceny a kvality. V rámci sumy, za ktorú môžete kúpiť dvere v každej farbe a rôznych dizajnoch je teraz zahrnutá aj cena za kľučku a zárubňu.

Celú ponuku akčných kompletov interiérových dverí skladom si môžete prezrieť v našom katalógu: KATALÓG.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla 0903 721 722 alebo mailom mareti@mareti.sk.

Napíšte nám Zavolajte nám