Interiérové dvere - Mareti Bratislava

 

Interiérové dvere Porta Doors

 

so zárukou 5 rokov

 
 
Interiérové dvere Mareti sú zárukou spokojnosti

Hľadáte spoľahlivé, kvalitné interiérové dvere s dizajnom šitým na mieru? Všetky tieto vlastnosti zosobňuje firma Mareti, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1996.

Ako si vybrať správne interiérové dvere

Pri výbere je treba brať do úvahy viacero faktorov, ktoré by mali ovplyvniť naše záverečné rozhodnutie. Poďme sa pozrieť na najdôležitejšie z nich. Farby, farby, farby. Obklopujú nás celý život a sú zodpovedné za to, ako sa cítime doma my aj hostia.

Prvým a najdôležitejším bodom je teda výber vhodnej farby, či už ku podlahe alebo nábytkom v izbe. Druhým bodom na ktorý netreba zabúdať sú detaily. Detaily robia miestnosti výnimočné a preto dbáme na to, či chceme ladiť izbu viac do škandinávskeho štýlu, alebo preferujeme drevo a jeho varianty. Tretím bodom je svetlo. Pokiaľ je v izbe prítmie, je výborná voľba zvoliť dvere s presklením.

Netreba zabúdať ani na štýl a starostlivo si nájsť dizajn na mieru.

PORTA DOORS - značka kvality

Výnimočnosť kvality dverí Porta Doors je certifikát vyjadrený normou ISO 9001 a a certifikát autorizovanej montáže tejto značky. Z bohatej ponuky sme pre vás vybrali modely z každej kategórie interiérových dvier.

Lakované dvere bielej farby sú hitom tohto roku a perfektným príkladom sú dvere Londýn, ktoré spĺňajú kritériá pre eleganciu s výplňou a obojstranne profilovanou HDF doskou.

Kolekcia interiérových rámových dverí s fóliou a viacvrstvovou konštrukciou je druhá v rámci ponuky. Dvere Porta Harmony sme vybrali najmä pre ich prepracovanú drevenú štruktúru. Na výber je viac Portasynchro a Portaperfect 3D fólií a takisto vyhotovenie dverí s presklením alebo bez.

Predposlednou kategóriou sú drevené dvere s fóliou, kde dominuje novinka Porta RESIST mimoriadne odolná voči nárazu, poškriabaniu či chemikáliám. Vďaka svojej štruktúre pripomína prírodné surové drevo.

Villadora Retro predstavuje posledný model zhotovený z borovicovej drevotriesky najvyššej kvality potiahnutý prírodnou dubovou dyhou.

 
 
Dvere Bratislava - rekonštrukcie dverí
 
 
 
 
Dvere Bratislava - oprava dverí
 
 
Mimoriadna akcia na dvere VERTE! Model G4 v bielej farbe a C0+C5 v dekóre agát strieborný aj so zárubňou za 149,00 € s DPH. Dostupné ihneď. Ponuka platí do vypredania zásob.
 
 
 
 
 
 
PORTA KONCEPT
 
Dvere Bratislava - interiérové dvere
 
Rám je zhotovený z viacvrstvového lepeného profilu. Krídla sa v závislosti od vzoru skladajú z horizontálnych rámov a dosiek a tiež z matných skiel vyrobených z tvrdeného skla. Matné sklá s hrúbkou 4 mm sú v rámoch upevnené pomocou zabezpečovacích líšt.
 
 
 
PORTA GRANDE
 
Dvere Bratislava - drevené dvere
 
Vnútorná konštrukcia krídla je zhotovená z lepeného ihličnatého dreva, ktoré zaisťuje pevnosť konštrukcie. Saténovo hladký lakovaný povrch vzniká vďaka technike lakovania UV. Model A.1 je možné zhotoviť možný ako vyhotovenie so zrkadlom na jednej alebo na oboch stranách. Pri výbere krídla so zrkadlom na jednej strane sa na druhej nachádza plná doska. Kovanie ako krídla s prírodnou dyhou select
 
 
 
PORTA FIT
 
Dvere Bratislava - posuvné dvere
 
Pri modeloch A, B, C a I výplň „voština“ a stabilizačná doska alebo pre celú konštrukciu plná doska zosilnená preglejkou (iba za príplatok), pri modeli D plná doska. Rám vrátane výplne je obojstranne opláštený HDF doskou. V povrchovej úprave CPL HQ sú bočné strany krídla pokryté hranovacou páskou ABS.
 
 
 
 
 
 
 
 
MINIMAX, Porta DECOR
 
 
 
 
Porta ROYAL, LONDÝN, VIEDEŇ
 
 
 
 
 
 
Porta VECTOR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta GRANDDECO
 
 
 
 
 
 
Porta STYL
 
 
 
 
 
 
Porta PASKY
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta TWIST
 
 
 
 
 
 
Porta FOCUS
 
 
 
 
 
 
Porta FIT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta FIT
 
 
 
 
 
 
Porta NOVA
 
 
 
 
 
 
Porta NOVA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta LINE
 
 
 
 
 
 
Laminát CPL
 
 
 
 
 
 
Porta LEVEL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta GRANDE
 
 
 
 
 
 
Porta DESIRE
 
 
 
 
 
 
Porta KONCEPT
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta KONCEPT
 
 
 
 
 
 
Porta INSPIRE
 
 
 
 
 
 
Porta BALANCE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Porta HARMONY