Interiérové

Dvere

Interiérové dvere Porta Doors so zárukou 5 rokov

Interiérové dvere Mareti sú zárukou spokojnosti

Hľadáte spoľahlivé, kvalitné interiérové dvere s dizajnom šitým na mieru? Všetky tieto vlastnosti zosobňuje firma Mareti, ktorá na trhu pôsobí už od roku 1996.

Ako si vybrať správne interiérové dvere

Pri výbere je treba brať do úvahy viacero faktorov, ktoré by mali ovplyvniť naše záverečné rozhodnutie. Poďme sa pozrieť na najdôležitejšie z nich. Farby, farby, farby. Obklopujú nás celý život a sú zodpovedné za to, ako sa cítime doma my aj hostia. Prvým a najdôležitejším bodom je teda výber vhodnej farby, či už ku podlahe alebo nábytkom v izbe. Druhým bodom na ktorý netreba zabúdať sú detaily. Detaily robia miestnosti výnimočné a preto dbáme na to, či chceme ladiť izbu viac do škandinávskeho štýlu, alebo preferujeme drevo a jeho varianty. Tretím bodom je svetlo. Pokiaľ je v izbe prítmie, je výborná voľba zvoliť dvere s presklením. Netreba zabúdať ani na štýl a starostlivo si nájsť dizajn na mieru.

landing-doors-1 landing-doors-2 doors-img
Mimoriadna akcia na dvere CHICAGO!

Model 5 v bielej farbe s úzkym sklom aj so zárubňou od 159,00 € s DPH. Dostupné ihneď. Ponuka platí do vypredania zásob.

porta-1 special-img
PORTA DOORS - značka kvality

Výnimočnosť kvality dverí Porta Doors je certifikát vyjadrený normou ISO 9001 a a certifikát autorizovanej montáže tejto značky. Z bohatej ponuky sme pre vás vybrali modely z každej kategórie interiérových dvier.

Lakované dvere bielej farby sú hitom tohto roku a perfektným príkladom sú dvere Londýn, ktoré spĺňajú kritériá pre eleganciu s výplňou a obojstranne profilovanou HDF doskou.

Kolekcia interiérových rámových dverí s fóliou a viacvrstvovou konštrukciou je druhá v rámci ponuky. Dvere Porta Harmony sme vybrali najmä pre ich prepracovanú drevenú štruktúru. Na výber je viac Portasynchro a Portaperfect 3D fólií a takisto vyhotovenie dverí s presklením alebo bez.

Predposlednou kategóriou sú drevené dvere s fóliou, kde dominuje novinka Porta RESIST mimoriadne odolná voči nárazu, poškriabaniu či chemikáliám. Vďaka svojej štruktúre pripomína prírodné surové drevo.

Villadora Retro predstavuje posledný model zhotovený z borovicovej drevotriesky najvyššej kvality potiahnutý prírodnou dubovou dyhou.