Interiérové dvere z Bratislavy

Interiérové dvere Porta Doors

so zárukou 5 rokov

 
Doprajte si kvalitu za rozumnú cenu. Ak hľadáte kvalitu, spoľahlivosť a dizajn šitý na mieru zákazníkovi, dvere PORTA DOORS sú tou správnou voľbou. Spoločnosť PORTA patrí k popredným svetovým výrobcom dverí, ktoré majú výbornú kvalitu a širokú paletu štýlov a vzorov. Certifikát kvality výrobkov PORTA DOORS je vyjadrený normou ISO 9001, podmienkou ktorej je neustále zlepšovanie služieb v záujme zákazníka.

 
Dvere Bratislava - rekonštrukcie dverí
 
Dvere Bratislava - oprava dverí
Mimoriadna akcia na dvere VERTE! Model G4 v bielej farbe a C0+C5 v dekóre agát strieborný aj so zárubňou za 149,00 € s DPH. Dostupné ihneď. Ponuka platí do vypredania zásob.
 
 
 
PORTA KONCEPT
Dvere Bratislava - interiérové dvere
Rám je zhotovený z viacvrstvového lepeného profilu. Krídla sa v závislosti od vzoru skladajú z horizontálnych rámov a dosiek a tiež z matných skiel vyrobených z tvrdeného skla. Matné sklá s hrúbkou 4 mm sú v rámoch upevnené pomocou zabezpečovacích líšt.
 
PORTA GRANDE
Dvere Bratislava - drevené dvere
Vnútorná konštrukcia krídla je zhotovená z lepeného ihličnatého dreva, ktoré zaisťuje pevnosť konštrukcie. Saténovo hladký lakovaný povrch vzniká vďaka technike lakovania UV. Model A.1 je možné zhotoviť možný ako vyhotovenie so zrkadlom na jednej alebo na oboch stranách. Pri výbere krídla so zrkadlom na jednej strane sa na druhej nachádza plná doska. Kovanie ako krídla s prírodnou dyhou select
 
PORTA FIT
Dvere Bratislava - posuvné dvere
Pri modeloch A, B, C a I výplň „voština“ a stabilizačná doska alebo pre celú konštrukciu plná doska zosilnená preglejkou (iba za príplatok), pri modeli D plná doska. Rám vrátane výplne je obojstranne opláštený HDF doskou. V povrchovej úprave CPL HQ sú bočné strany krídla pokryté hranovacou páskou ABS.
 
 
 
MINIMAX, Porta DECOR
 
Porta ROYAL, LONDÝN, VIEDEŇ
 
 
Porta VECTOR
 
 
 
 
Porta GRANDDECO
 
 
Porta STYL
 
 
Porta PASKY
 
 
 
 
Porta TWIST
 
 
Porta FOCUS
 
 
Porta FIT
 
 
 
 
Porta FIT
 
 
Porta NOVA
 
 
Porta NOVA
 
 
 
 
Porta LINE
 
 
Laminát CPL
 
 
Porta LEVEL
 
 
 
 
Porta GRANDE
 
 
Porta DESIRE
 
 
Porta KONCEPT
 
 
 
 
Porta KONCEPT
 
 
Porta INSPIRE
 
 
Porta BALANCE
 
 
 
 
Porta HARMONY